Zaterdag is het KOKAZ KOERS in Kontich Kazerne en naast deelnemers zijn we nog op zoek naar helpende handen. Heb je zin om even te helpen? We zijn nog op zoek naar mensen die in de namiddag even achter de toog willen staan gedurende een uurtje – of meer uiteraard 😉 – en mensen die langs het parcours een oogje in het zeil willen houden wanneer de kinderen fietsen. Als je tussen 12u en 18u ergens een moment wil helpen graag een seintje op kokazkoers@gmail.com.
Kom je liever in de voormiddag de tentjes mee klaar zetten en het parcours mee afbakenen dan is die hulp uiteraard ook meer dan welkom.
hallo ik kom jullie graag helpen met een paar uurtjes achter de toog te gaan staan (en helpen). laat maar weten waar en wanneer ik kan helpen.
veerle Vandenbulcke